Moravsko - slovenský chodecký pohár sa pomaly chýli ku koncu a pripravujú na finálové preteky a slávnostné vyhodonotenie, ktoré tento rok bude 6.10.2019 v Borkom Svätom Jure, na Slovensku. 

Organizátori z Borského Svätého Jura už zverejnili propozície (v časti Závody).Pre pretekárov z Moravy a Čiech zabezpečujú možnosť dopravy zo železničnej stanice Kúty do Borského Svätého Jura a späť mikrobusom. Pretekári, ktorí majú záujem o takúto prepravu, nech uvedú túto požiadavku v príhláške.

Pre finálové preteky je pripravený zaujímavý 500m okruh s asfaltovým povrchom v obecnom parku, kde bude v prípade dobrého počasia, aj vyhlásenie víťazov 1. ročníka Juranskej päťky. 

Slávnostné vyhlásenie 3.ročníka MSCHP bude v kinosále Kultúrneho domu, kde sa bú nielen odovzdávať ceny víťazom jednotlivých katagórií, ale účastníci budú môcť vidieť v krátkych vstupoch aj niečo z kultúrneho života v obci.

Organizátori z Borského Svätého Jura sa už teraz tešia na vašu účasť na finálových pretekov